MÖBLER / Bord / Spelbord 14598334
nr 1459 8334
Spelbord
sengustaviansk stil, mahogny, Iwerssons art, Bredd: 89 cm. Djup: 2x44 cm. Höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:19:38
150 kr
200 kr
1.200 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)